تبلیغات
خدمات دانشجویی امید ایرانیان
   Omid Iranian Study Services  (OISS)       E-Mail: info@oiss.ir      Address: PO Box 173, Tehran 14195, Iran      Phone: +98 (21) 44030410      Fax: +98 (21) 89773779  
   
به سامانه گروه امید ایرانیان خوش آمدید                                                                                                                                                                             امروز 
منوی اصلی
 
 
دکتری عمومی پزشکی، داروسازی و دندانپزشکی در اتریش

1438775685.jpg (567×113) 

برای ورود به دوره های دکترای عمومی پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی در اتریش، لازم است متقاضیان ایرانی اولاً در یکی از دانشگاههای دولتی (سراسری) ایران قبول شده باشند و در ثانی در آزمون ورودی این دوره ها در آن کشور شرکت نمایند. با این حال، در صورتی که دانشجو در هر رشته دیگری در خود کشور اتریش تحصیل کرده، 33 واحد درسی را با موفقیت بگذراند از شرط قبولی در آزمون ورودی گروه پزشکی در کشور متبوع خود معاف خواهد بود. بنابراین، متقاضیان ایرانی به شرط قبولی در هر رشته ای از دانشگاههای سراسری در ایران میتوانند در یک رشته ذیربط در اتریش پذیرفته شوند و سپس وارد دوره های دکترای عمومی بشوند. شرط مهم ورود در دوره ها تسلط به زبان آلمانی است لیکن دانشجو میتواند پس از ورود به کشور اتریش دوره زبان آلمانی را بگذراند که ممکن است تا 1.5 سال طول بکشد. شهریه سالانه دکترای عمومی گروه پزشکی بسته به رشته و دانشگاه از 750 یورو تا 1500 یورو متغیر میباشد. در صورت عدم قبول در آزمون وردی باز هم فرصت آزمایش شانس خود را خواهید داشت!

لازم به ذکر است که دانشگاههای خصوصی در اتریش هم در دوره های دکترای عمومی گروه پزشکی دانشجو میپذیرند ولی مدارک صادره از سوی آنها مورد تأیید وزارت بهداشت ایران نیست. بعلاوه، تحصیل در دانشگاههای خصوصی موجب معافیت دانشجو از شرکت در آزمون ورودی دانشگاههای دولتی نخواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاور مؤسسه علم و هنر میثاق در گروه مؤسسات امید ایرانیان به شماره تلفن 44030410 (روزهای یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 صبح تا 5 عصر) یا تلفن همراه 09124191249 (یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 5 عصر تا 7 عصر) تماس حاصل فرمایید.

نظر سنجی
+ هدف اصلی شما از تحصیل در خارج چیست؟
-
-
-
-
-
-
 
  
پیوندها
 اداره کل بورس و اعزام
 سفارت ایران در اسپانیا
 سفارت ایران در پاکستان
 سفارت ایران در پرتوریا
 سفارت ایران در ترکیه
 سفارت ایران در نروژ
 سفارت ایران در هلند
 سفارت اسپانیا
 سفارت افریقای جنوبی
 سفارت پاکستان
 سفارت ترکیه
 سفارت قبرس
 جمهوری ترک قبرس
 سفارت نروژ
 سفارت هلند
 کانون مؤسسات اعزام دانشجو
 وزارت امور خارجه
 وزارت بهداشت
 وزارت علوم
دکتری,عمومی,پزشکی،,داروسازی,و,دندانپزشکی,اتریش,