تبلیغات
خدمات دانشجویی امید ایرانیان
   Omid Iranian Study Services  (OISS)       E-Mail: info@oiss.ir      Address: PO Box 173, Tehran 14195, Iran      Phone: +98 (21) 44030410      Fax: +98 (21) 89773779  
   
به سامانه گروه امید ایرانیان خوش آمدید                                                                                                                                                                             امروز 
منوی اصلی
 
 
دوره های دکترای تخصصی علوم پایه پزشکی در اتریش

1437173866.jpg (567×113) 

مؤسسه علم و هنر میثاق با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دارندگان مدارک تحصیلی کارشناسی ارشد در رشته های علوم پزشکی (فیزیولوژی، پرستاری، مامایی، علوم آزمایشگاهی و...) و علوم زیستی (زیست جانوری، میکروبیولوژی، سلولی-مولکولی، ژنتیک و...) و نیز دارندگان مدرک دکترای حرفه ای گروه پزشکی (پزشکی، دندانپزشکی، دامپزشکی و داروسازی) را برای گذراندن دوره دکترای تخصصی در کلیه رشته های علوم پایه پزشکی به کشور اتریش اعزام میکند.

طول دوره ها معمولاً 4 سال است و تشکیل پرونده در تمام طول سال مقدور و اعزام 2 بار در سال صورت میگیرد اگر چه بسته به نظر استاد راهنما ممکن است در هر زمانی مقدور باشد. بسته به زبانی که به آن تسلط دارید یا تمایل دارید، امکان تحصیل به یکی از زبانهای انگلیسی یا آلمانی مقدور است. اگر به زبان آلمانی تسلط ندارید، میتوانید پیش از شروع دوره ابتدا در کلاسهای زبان آلمانی شرکت کنید.

اتریش یکی از کشورهای اروپایی است که تحصیل در آن تقریباً رایگان است به نحوی که شهریه سالانه در حدود 1500 یورو خواهد بود. پس از شروع تحصیل، ممکن است بتوانید از بورس تحصیلی نیز برخوردار شوید ولی پیش از اعزام چنین امری معمولاً نامحتمل است و پس از شروع آن نیز برخورداری از بورس قطعی نیست. بنابراین، پیش از اعزام باید یقین داشته باشید که برای هر سال زندگی و تحصیل خود 10 هزار یورو داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر، در روزهای یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 صبح تا 5 عصر از طریق تلفن 44030410-021 اقدام و با کارشناس ما صحبت کنید یا برای مشاوره حضوری وقت بگیرید. بعلاوه، مشاور ارشد ما در روزهای یکشنبه تا چهارشنبه از ساعت 5 عصر تا 7 عصر از طریق تلفن همراه 09124191249 پاسخگوی سؤالات شما خواهد بود. از تماس در روزهای تعطیل یا خارج از زمانهای اعلام شده خودداری فرمایید.

نظر سنجی
+ هدف اصلی شما از تحصیل در خارج چیست؟
-
-
-
-
-
-
 
  
پیوندها
 اداره کل بورس و اعزام
 سفارت ایران در اسپانیا
 سفارت ایران در پاکستان
 سفارت ایران در پرتوریا
 سفارت ایران در ترکیه
 سفارت ایران در نروژ
 سفارت ایران در هلند
 سفارت اسپانیا
 سفارت افریقای جنوبی
 سفارت پاکستان
 سفارت ترکیه
 سفارت قبرس
 جمهوری ترک قبرس
 سفارت نروژ
 سفارت هلند
 کانون مؤسسات اعزام دانشجو
 وزارت امور خارجه
 وزارت بهداشت
 وزارت علوم
دوره,های,دکترای,تخصصی,علوم,پایه,پزشکی,اتریش,