تبلیغات
خدمات دانشجویی امید ایرانیان
   Omid Iranian Study Services  (OISS)       E-Mail: info@oiss.ir      Address: PO Box 173, Tehran 14195, Iran      Phone: +98 (21) 44030410      Fax: +98 (21) 89773779  
   
به سامانه گروه امید ایرانیان خوش آمدید                                                                                                                                                                             امروز 
منوی اصلی
 
 
دوره آکادمیک زبان ترکی TOMER در استانبول 6 ماهه و 1 ساله با شهریه کم و ویزای دانشجویی
http://www.sharefile.ir/uploads/1392148240.jpg
توضیح: برای ورود به دانشگاه های ترکیه و تحصیل به زبان ترکی در مقاطع مختلف از کاردانی تا دکترای تخصصی (از جمله رشته های پزشکی و دندانپزشکی)، متقاضیان نیازمند گذراندن دوره زبان ترکی آکادمیک و قبولی در آزمون آن میباشند. ثبت نام در این دوره استحقاق دریافت ویزای دانشجویی و استفاده از تسهیلات آن را برای شما فراهم میسازد. مناسبترین شهر از نظر امکانات و دسترسی جهانی برای تحصیل زبان در ترکیه، کلان شهر استانبول است که سابقه عنوان پایتخت فرهنگی اروپا را در تاریخ پرافتخار خود ثبت کرده است. مؤسسه شبکه دانش فرا اطلاع دارای مجوز اعزام دانشجو به خارج از کشور از وزارت علوم و نماینده تعدادی از دانشگاهها و کالجهای معتبر ترکیه  در ایران شما را در این مسیر راهنمایی و کمک مینماید.

طول دوره زبان: متناسب با نیاز شما، امکان ثبت نام در دوره زبان با طول مدت 6 ماهه یا 12 ماهه مقدور است. ویزای دانشجویی متناسب با طول دوره مورد درخواست پیش از عزیمت به ترکیه از یکی از کنسولگریهای ترکیه در ایران صادر میگردد.

هزینه های تحصیل و زندگی: ثبت نام 100 لیر و شهریه دوره 6 ماهه 1000 لیر و 12 ماهه 2000 لیر است. هزینه زندگی در ترکیه به سلیقه و تمکن دانشجو بستگی دارد و ماهانه از 1000 لیر شروع میشود.

خدمات ما: مشاوره و راهنمایی، اخذ پذیرش، انتقال شهریه، رزرو مسکن، ترانسفر یک طرفه از فرودگاه به محل زندگی، سیمکارت ترکیه، اسکان اولیه، کمک به ثبت نام در پلیس و افتتاح حساب بانکی، ثبت نام در کالج و راهنمایی در حین تحصیل. برای انجام خدمات مبلغ 1600 لیر دریافت میگردد.
نظر سنجی
+ هدف اصلی شما از تحصیل در خارج چیست؟
-
-
-
-
-
-
 
  
پیوندها
 اداره کل بورس و اعزام
 سفارت ایران در اسپانیا
 سفارت ایران در پاکستان
 سفارت ایران در پرتوریا
 سفارت ایران در ترکیه
 سفارت ایران در نروژ
 سفارت ایران در هلند
 سفارت اسپانیا
 سفارت افریقای جنوبی
 سفارت پاکستان
 سفارت ترکیه
 سفارت قبرس
 جمهوری ترک قبرس
 سفارت نروژ
 سفارت هلند
 کانون مؤسسات اعزام دانشجو
 وزارت امور خارجه
 وزارت بهداشت
 وزارت علوم
دوره,آکادمیک,زبان,ترکی,TOMER,استانبول,6,ماهه,و,1,ساله,شهریه,و,ویزای,دانشجویی,