تبلیغات
خدمات دانشجویی امید ایرانیان
   Omid Iranian Study Services  (OISS)       E-Mail: info@oiss.ir      Address: PO Box 173, Tehran 14195, Iran      Phone: +98 (21) 44030410      Fax: +98 (21) 89773779  
   
به سامانه گروه امید ایرانیان خوش آمدید                                                                                                                                                                             امروز 
منوی اصلی
 
 
تحصیل دکترای عمومی پزشکی در قبرس و ترکیه
http://www.sharefile.ir/uploads/1390040475.jpg

صورت مسئله: تحصیل در رشته پزشکی در اکثر کشورهای دنیا با سختی هایی همراه است. متأسفانه در بسیاری موارد هم که امکان تحصیل وجود دارد، به دلیل سطح علمی یا موارد دیگر مدارک صادره از سوی برخی دانشگاه های خارجی حتی به صورت مشروط مورد تأیید وزارت بهداشت ایران قرار نمیگیرد. ما یک راه حل برای شما داریم: 3 سال در قبرس ترک و 4-3 سال در ترکیه به زبان انگلیسی و بدون نیاز به آزمون ورودی! مؤسسه همای دانش ایرانیان دارای مجوز اعزام دانشجو به خارج از کشور (اسپانیا و قبرس) راه حل مسئله را در پیش پای شما میگذارد.

راه حل: بر اساس مقررات وزارت بهداشت، اگر نیمی از تحصیل پزشکی در دانشگاهی انجام شود که مورد تأیید وزارت بهداشت باشد مدرک تحصیلی پذیرفته میشود. دوره اول تحصیل شما در دانشگاه مدیترانه شرقی (East Mediterranean University = EMU) در شهر فاماگوستا در قبرس شمالی انجام میشود و سپس برای ادامه تحصیل به دانشگاه مارمره (Marmara University) در شهر استانبول ترکیه منتقل میشوید. مدارک صادره از دانشگاه مارماریس مورد تأیید وزارت بهداشت میباشد.

شرایط تحصیل و هزینه ها: داشتن مدرک پیش دانشگاهی یا دیپلم 12 ساله با نتایج خوب، تسلط به زبان انگلیسی و توانایی تأمین شهریه دانشگاه (سالانه 15 هزار دلار) و هزینه زندگی (سالانه 6000 دلار). البته پذیرش بر اساس سوابق آموزشی و مقایسه متقاضیان بر مبنای رقابت آزاد میباشد. در صورتی که نمره زبان (آیلتس 6 یا معادل آن در سایر آزمونها) را نداشته باشید میتوانید در آزمون تعیین سطح دانشگاه در شروع تحصیل شرکت کنید و در صورت عدم احراز شرایط به مدت یک یا دو نیمسال در دروه آمادگی شرکت کنید.

 

تماس با ما: تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، تقاطع مرزداران، برج نگین رضا، واحد 1109

تلفن: 44030410، نمابر: 89782331،           ایمیل: info@hdss.ir، وب سایت: www.hdss.ir

نظر سنجی
+ هدف اصلی شما از تحصیل در خارج چیست؟
-
-
-
-
-
-
 
  
پیوندها
 اداره کل بورس و اعزام
 سفارت ایران در اسپانیا
 سفارت ایران در پاکستان
 سفارت ایران در پرتوریا
 سفارت ایران در ترکیه
 سفارت ایران در نروژ
 سفارت ایران در هلند
 سفارت اسپانیا
 سفارت افریقای جنوبی
 سفارت پاکستان
 سفارت ترکیه
 سفارت قبرس
 جمهوری ترک قبرس
 سفارت نروژ
 سفارت هلند
 کانون مؤسسات اعزام دانشجو
 وزارت امور خارجه
 وزارت بهداشت
 وزارت علوم
تحصیل,دکترای,عمومی,پزشکی,قبرس,و,ترکیه,