تبلیغات
خدمات دانشجویی امید ایرانیان
   Omid Iranian Study Services  (OISS)       E-Mail: info@oiss.ir      Address: PO Box 173, Tehran 14195, Iran      Phone: +98 (21) 44030410      Fax: +98 (21) 89773779  
   
به سامانه گروه امید ایرانیان خوش آمدید                                                                                                                                                                             امروز 
منوی اصلی
 
 
آسان ترین روش یادگیری زبان انگلیسی بدون نیاز به گرامر

چگونه بدون نیاز به یادگیری گرامر براحتی و سریع انگلیسی صحبت کنیم؟

مکالمه زبان انگلیسی یکی از دغدغه های همیشگی زبان آموزان بوده و هست. چرا فرد با وجود سالها مطالعه زبان انگلیسی و حفظ کردن فهرست طولانی از لغات و یادگیری صدها قانون گرامری باز هنگام صحبت کردن دستپاچه میشود و نمی تواند به راحتی صحبت کند؟ چرا با وجود صدها ساعت گوش کردن به انواع سی دی ها و مکالمات زبان انگلیسی اگر گذر فرد به یک کشور انگلیسی زبان بیافتد، حتی یک جمله از صحبتهای روز مره آنها را درک نمی کند؟ آیا  اشکال در هوش و استعداد فرد نهفته است؟ قطعاً پاسخ خیر است! به هیچ وجه ایراد از شما نیست. اشکال در روش یادگیری و همچنین منابع یادگیری است. شما  با تغییر روش یادگیری و منابع خود یاد خواهید گرفت که خیلی آسان،سریع،اتوماتیک و بدون نیاز به فکر کردن صحبت کنید.

 

روش منحصر به فرد ما

در روشی كه ما پیش پای شما میگذاریم، شما زبان انگلیسی را مانند زبان مادری فرا می گیرید آن هم بدون نیاز به یادگیری قواعد گرامری و حفظ کردن لغات! با استفاده از این بسته ها بدون نیاز به معلم و فقط با گوش کردن و پاسخ دادن، قدرت شنیداری و سرعت صحبت کردن خود را تا 4 برابر بالا ببرید. بسته های آموزشی مکالمه بدون گرامر در 4 سطح تهیه شده است: متوسط پایین، متوسط، متوسط بالا و پیشرفته.

 

قیمت بسته و تخفیفات

قیمت مجموعه کامل در جهار سطح در ده عدد CD یا 4 عدد DVD تنها 60 هزار تومان میباشد که ارسال رایگان با پست پیشتاز به تهران و شهرستانها را نیز شامل میگردد. برای افراد حقیقی یا حقوقی کهچهار بسته سفارش بدهند، بسته چهارم رایگان خواهد بود.

نظر سنجی
+ هدف اصلی شما از تحصیل در خارج چیست؟
-
-
-
-
-
-
 
  
پیوندها
 اداره کل بورس و اعزام
 سفارت ایران در اسپانیا
 سفارت ایران در پاکستان
 سفارت ایران در پرتوریا
 سفارت ایران در ترکیه
 سفارت ایران در نروژ
 سفارت ایران در هلند
 سفارت اسپانیا
 سفارت افریقای جنوبی
 سفارت پاکستان
 سفارت ترکیه
 سفارت قبرس
 جمهوری ترک قبرس
 سفارت نروژ
 سفارت هلند
 کانون مؤسسات اعزام دانشجو
 وزارت امور خارجه
 وزارت بهداشت
 وزارت علوم
آسان,ترین,روش,یادگیری,زبان,انگلیسی,بدون,نیاز,گرامر,